Bitkisel Üretim
Hayvansal Üretim
Tarımsal Mekanizasyon
Gıda Beslenme
Genel Konular
Ticari Adı :
Etken Madde:
Firma Adı :

önceki sayfa
Ticari Adı   DEGLAROT WG
Aktif Madde   %30 Aminopyralid + %15 Florasulam
Formulasyonu   WG (Suda Dağılabilen Granül)
Grubu   Herbisit
Şekli   İMAL
Raf Ömrü   2 YIL
Ruhsat Durumu   RUHSATLI
Ruhsat Numarası   10360
Ruhsat Tarihi   07.10.2015
Geçerlilik Süresi   07.10.2025
Ruhsat Sahibi Firma   PLATİN KİMYA MÜMESSİLLİK VE DIŞ TİC. A.Ş.
Adresi   Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Polaris Plaza Apt. No:21/26 Sarıyer İSTANBUL
İthalatçı Firma / Üretici Firma   PLATİN KİMYA MÜMESSİLLİK VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Adresi   Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1 Kısım 1.cadde No:38 Döşemealtı ANTALYA

Ruhsatlı olduğu Ürünler ve Kullanımı
Bitki AdıKullanıldığı Hastalık - Zararlı AdıKullanım Dozu
Bekleme süresi
BUĞDAYAdi fiğ = Yabani fiğ (Vicia sativa)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYBallıbaba (Lamium amplexicaule)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYBoyacı papatyası (Anthemis tinctoria)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYBoynuzlu yoğurtotu (Galium tricornutum)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYDoğu ballıbabası (Wiedemannia orientalis)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYPeygamber çiçeği = Gökbaş (Centaurea depressa)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYŞahtere = Hakiki şahtere (Fumaria officinalis)3 g/da+%0.25 V/V Agral
56 gün
BUĞDAYYaz kanavcıotu (Adonis aestivalis)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYMeryem dikeni (Silybum marianum)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYKıraç ıtırı (Geranium stepporum)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYKokarot (Bifora radians)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYKöygöçüren (Cirsium arvense)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYSarkık meyveli yavru ağzı (Hypecoum pendulum)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYKuşotu = Serçe dili (Stellaria media)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYTarla hazeranı (Consolida regalis)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYTaşkesen otu (Buglossoides arvensis)3 g/da+%0.25 V/V Agral
56 gün
BUĞDAYTıbbi taşkesen otu (Lithospermum officinale)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYUzun süpürge otu (Descurania sophia)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYYabani hardal (Sinapis arvensis)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYYabani havuç (Daucus carota)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
BUĞDAYYabani turp (Raphanus raphanistrum)3 g/daYabancı otların genç ve aktif büyüme dönemlerinde buğdayın kardeşlenme devresinin sonuna kadar kullanılır.
56 gün
COPYRIGHT - Tarimkutuphanesi