Soru / Yorum Eklemek İçin Tıklayınız
..:: Sorular / Yorumlar ::..
Yazan : Turan öztürk
Yazılış Tarihi : 11/17/2019 5:42:55 AM
  Hocam erkek yasar idrar ini yapiyor diskini yapamiyor neden olmus olabilir iyilesme durumu olabilir mi
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Muhsin Asar
Yazılış Tarihi : 8/26/2019 1:06:42 PM
  Merhabalar bizim bu bölgelerde çok inek ölüyor ve bu ölüm aniden oluyor inekte bir durgunluk halsizlik yetersizlik belirtileri göstermiyor ve dakikalar içinde yere çöküyor ayaklarinin 4 dünü uzatip basini yere koyup derin derin nefesler verip aliyor sonra kendini sikiyor ayaklarini karnina vuruyor yerdeyken ve 35 dakikada can veriyor bu civarda 50 ye yakin inekte ölüyor ve bu hastalik 2019 da basladi hiç bir yil içinde olmadi yaylalara saliyoruz otlanmak için ama bunlar ölüyor veterinerler de bir açiklama ya da tehsis konamiyor çok büyük sikintilar içindeyiz burasi Diyarbakir Çinar harabe köyü..
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Ertan Demircan
Yazılış Tarihi : 2/12/2019 4:13:22 PM
  Hocam selam 1 aydir inegin sol arka bacagina zor basiyor veteriner hekim geldi baktin alt trnagi iltihaplanma var kazik iltihap cikti cürüme var yapmadigim igne kalmadi halen basmiyor önereceginiz güçlü bir antibiyotik veya baska bisey varmi saygilar tesekkürler.
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : orhan atik
Yazılış Tarihi : 2/10/2019 10:40:10 PM
  hayvan memesinde 15 güne bir pirtilasma hafif ates,agri oluyor ve bu durum diger memelere de etki edip ayni durum diger memelerde de olusuyor. bunun için ne önerirsiniz ne yapmaliyiz.tesekürler
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Merve balki
Yazılış Tarihi : 2/3/2019 12:39:26 AM
  Bizim ineklerin içinde veterinerlerin bir türlü çözemedigi bulasici bir hastalik var hayvan önce bir kac gün toparlayip tokezliyor hayvan da kabizlik, güç kaybi görüldükten sonra hayvan oluyor ölmeden öncede hayvan da titreme gerçeklesiyor bu belirtiler 4-5 gün gösterip hayvan aniden oluyor
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------

Soru veya Yorum Eklemek için TıklayınızBu konuyla ilgili tüm soru ve yorumlar girmek için tıklayınız.Ne? nedir? Nasıldır? Nasıl yapılır? Ne zaman yapılır?