Soru / Yorum Eklemek İçin Tıklayınız
..:: Sorular / Yorumlar ::..
Yazan : Metin demet
Yazılış Tarihi : 12/24/2019 7:55:58 AM
  Gebe bir inekte dogumuna 20gun kala gozlerde boz ve burunda yaralar olustusolunumu deisti gozlerde yasarma oldu hastaligi ve tedavisi nedir simdiden tesekkur ederim
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Hüseyin çöpoglu
Yazılış Tarihi : 12/19/2019 8:58:10 PM
  Merhaba Hocam 6 ay oldu inegimin gögüsü kohen oldu yani gögüsü sisti ve suan orda sis kitle gibi oldu tas gibi duruyor iki memesin den artik hiç birsey gelmiyor. Veterinerler dünya kadar ilaç igne verdi ama hiç birisi etki etmedi benim son olarak bu hayvana ne yapmam gerekiyor.
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Turan öztürk
Yazılış Tarihi : 11/17/2019 5:42:55 AM
  Hocam erkek yasar idrar ini yapiyor diskini yapamiyor neden olmus olabilir iyilesme durumu olabilir mi
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Muhsin Asar
Yazılış Tarihi : 8/26/2019 1:06:42 PM
  Merhabalar bizim bu bölgelerde çok inek ölüyor ve bu ölüm aniden oluyor inekte bir durgunluk halsizlik yetersizlik belirtileri göstermiyor ve dakikalar içinde yere çöküyor ayaklarinin 4 dünü uzatip basini yere koyup derin derin nefesler verip aliyor sonra kendini sikiyor ayaklarini karnina vuruyor yerdeyken ve 35 dakikada can veriyor bu civarda 50 ye yakin inekte ölüyor ve bu hastalik 2019 da basladi hiç bir yil içinde olmadi yaylalara saliyoruz otlanmak için ama bunlar ölüyor veterinerler de bir açiklama ya da tehsis konamiyor çok büyük sikintilar içindeyiz burasi Diyarbakir Çinar harabe köyü..
Cevap vermek için tıklayınız...
------------------------
Yazan : Ertan Demircan
Yazılış Tarihi : 2/12/2019 4:13:22 PM
  Hocam selam 1 aydir inegin sol arka bacagina zor basiyor veteriner hekim geldi baktin alt trnagi iltihaplanma var kazik iltihap cikti cürüme var yapmadigim igne kalmadi halen basmiyor önereceginiz güçlü bir antibiyotik veya baska bisey varmi saygilar tesekkürler.
Cevap vermek için tıklayınız...
Cevaplama Tarihi : 12/7/2019 5:48:54 PM 
Cevaplayan : Mehmet kiran 
Sprovet yada florkem geç 1 hafta boyunca
------------------------

Soru veya Yorum Eklemek için TıklayınızBu konuyla ilgili tüm soru ve yorumlar girmek için tıklayınız.Ne? nedir? Nasıldır? Nasıl yapılır? Ne zaman yapılır?