Denizli İl ve İlçeleri, Tarım ve Orman Müdürlüğü İletişim Bilgileri ve Telefon Numaraları

Denizli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

* Denizli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

İncilipınar Mah. İncilipinar Cad. No:2 20150 Pamukkale/DENİZLİ

Telefon : (0258) 212 54 80 (4 Hat - Santral)

Faks : (0258) 212 54 87

E-Posta : denizli@gthb.gov.tr

 

Acıpayam İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Yukarı Mah. Çarşı Cad. Eski Belediye Sokak No:1 Belediye İşhanı Kat:4 Acıpayam/DENİZLİ

Telefon : 0258 518 10 09

Faks : 0258 518 10 47

E-Posta : acipayam@gthb.gov.tr

 

Babadağ İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Cumhuriyet mah. Babadağ/DENİZLİ

Telefon : 0258 481 29 74

Faks : 0258 481 25 23

E-Posta : babadag@gthb.gov.tr

 

Baklan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Denizli Cad. No:32 Baklan/DENİZLİ

Telefon : 0258 781 23 59

Faks : 0258 781 21 87

E-Posta : baklan@gthb.gov.tr

 

Bekilli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Yeni Mah. Sağlık Cad. NO:43 Bekilli/DENİZLİ

Telefon : 0258 791 24 82

Faks : 0258 791 24 82

E-Posta : bekilli@gthb.gov.tr

 

 

Beyağaç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Beyağaç/DENİZLİ

Telefon : 0258 691 61 28

Faks : 0258 691 68 21

E-Posta : beyagac@gthb.gov.tr

 

Bozkurt İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Bozkurt/DENİZLİ

Telefon : 0258 831 53 62

Faks : 0258 831 50 94

E-Posta : 20.bozkurt@gthb.gov.tr

 

Buldan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Cumhuriyet Mahallesi Gönül Caddesi No:73 Buldan / DENİZLİ

Telefon : 0258 431 30 76

Faks : 0258 431 30 96

E-Posta : buldan@gthb.gov.tr

 

Çal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çal/DENİZLİ

Telefon : 0258 751 30 23

Faks : 0258 751 30 25

E-Posta : cal@gthb.gov.tr

 

Çameli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çameli/DENİZLİ

Telefon : 0258 571 50 83

Faks : 0258 571 50 78

E-Posta : cameli@gthb.gov.tr

 

Çardak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çardak/DENİZLİ

Telefon : 0258 851 20 06

Faks : 0258 851 14 87

E-Posta : cardak@gthb.gov.tr

 

Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Çivril İlçe Müdürlüğü

Telefon : 0258 713 10 36

Faks : 0258 713 25 17

E-Posta : civril@gthb.gov.tr

 

Güney İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Güney/DENİZLİ

Telefon : 0258 451 20 48

Faks : 0258 451 20 28

E-Posta : guney@gthb.gov.tr

 

Honaz İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Cumhuriyet Mah. Hürriyet Sokak Honaz/DENİZLİ

Telefon : 0258 811 30 32; 0 258 811 3111

Faks : 0258 811 25 30

E-Posta : honaz@gthb.gov.tr

 

Kale İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:20 Kale/DENİZLİ

Telefon : 0.258.671 30 07

Faks : 0.258.671 30 27

E-Posta : 20.kale@gthb.gov.tr

 

Merkezefendi İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Eski Valilik Binası Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon : 0258 264 15 25

Faks : 0258 264 15 26

E-Posta : merkezefendi@gthb.gov.tr

 

Pamukkale İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Karşıyaka Mah. 2431/1 Sokak no:2 Koçtaş Yanı No:1 Pamukkale/DENİZLİ

Telefon : 0258 461 21 94

Faks : 0258 241 11 39

E-Posta : pamukkale@gthb.gov.tr

 

Sarayköy İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Atatürk Mah. İstasyon Cad . Sarayköy/DENİZLİ

Telefon : 0258 415 10 63

Faks : 0258 415 10 63

E-Posta : saraykoy@gthb.gov.tr

 

Serinhisar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Aşağı Mah. Muzaffer Korkut Cad. Serinhisar/DENİZLİ

Telefon : 0258 591 32 74

Faks : 0258 591 31 78

E-Posta : serinhisar@gthb.gov.tr

 

Tavas İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Samanlık Mah. Bekir Güngör Sk. No:8 Tavas/DENİZLİ

Telefon : 0 258 613 1010

Faks : 0 258 613 1021

E-Posta : tavas@gthb.gov.tr

Facebook'ta Yayınla>
Soru / Yorum Eklemek İçin Tıklayınız
..:: Sorular / Yorumlar ::..
Henüz yorum eklenmemiştir. Yorum Eklemek için Tıklayınız.
Ne? nedir? Nasıldır? Nasıl yapılır? Ne zaman yapılır?
Copyright - Tarım Kütüphanesi - 2007