Antalya İl ve İlçeleri, Tarım ve Orman Müdürlüğü İletişim Bilgileri ve Telefon Numaraları

* Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

Vatan Bulvarı Sedir Mahallesi Tarım Kampüsü ANTALYA

Telefon : 0242 345 28 20 (3 Hat)

Faks : 0242 346 67 80

E-Posta : antalya@gthb.gov.tr

 

Akseki İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 0 (242) 678 10 28

Faks : 0 (242) 678 10 11

E-Posta : akseki@tarim.gov.tr

 

Aksu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Çalkaya Mahallesi Mevlana Caddesi 111. Sokak No:118 07230 Aksu/ANTALYA

Telefon : (242) 426 25 76

Faks : (242) 426 38 81

E-Posta : 07.aksu@tarim.gov.tr

 

Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Güllerpınarı Mahallesi Ahmet Tokuş Caddesi No:1 ALANYA/ANTALYA

Telefon : 0242 513 12 34-513 12 32

Faks : 0242 513 20 91

E-Posta : alanya@tarim.gov.tr

 

Demre İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 0242 871 55 63

Faks : 0242 871 48 68

E-Posta : demre@tarim.gov.tr

 

Döşemealtı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 0 (242) 421 44 17

Faks : 0 (242) 421 44 16

E-Posta : dosemealti@tarim.gov.tr

 

 

 

Elmalı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 0 (242) 618 63 50

Telefon : 0 (242) 618 63 51

E-Posta : elmali@tarim.gov.tr

 

Finike İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

. Finike/Antalya

Telefon : 02428551125

Faks : 02428555127

E-Posta :  finike@tarim.gov.tr

 

Gazipaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Pazarcı Mahallesi Işıklar Caddesi Özel İdare Binası Gazipaşa/ANTALYA

Telefon : 0 242 572 10 04

Faks : 0 242 572 10 20

E-Posta :  gazipasa@tarim.gov.tr

 

Gündoğmuş İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Gündoğmuş İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 02427812003

Faks : 02427812003

E-Posta : gundogmus@tarim.gov.tr

 

İbradı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 0 (242) 691 23 89

Faks : 0 (242) 691 20 16

E-Posta : ibradi@tarim.gov.tr

 

Kaş İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Likya Caddesi No:68 Kaş/ANTALYA

Telefon : 0242 836 10 64

Faks : 0242 836 10 09

E-Posta : kas@tarim.gov.tr

 

Kemer İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Merkez Mahallesi Kemal Sunal Caddesi Hükümet Konağı Kat 2 Kemer/ANTALYA

Telefon : 0242 814 35 57 - 0 242 814 35 58

Faks : 0242 814 66 69

E-Posta : 07.kemer@tarim.gov.tr

 

Kepez İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Kepez İlçe Müdürlüğü Fabrikalar Mah. Namık Kemal Bulvarı 3049 Sok. No: 61 07050 Kepez / ANTALYA

Telefon : 0242 344 1004 - 0242 344 6910

Faks : 0242 344 6958

E-Posta :  kepez@tarim.gov.tr

 

Konyaaltı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Konyaaltı Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Öğretmenevleri Mah. 901. Sok. No:7 Konyaaltı/Antalya

Telefon : 0242 229 94 70

Faks : 0242 229 94 71

E-Posta :  konyaalti@tarim.gov.tr

 

Korkuteli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Karşıyaka Mah. İstiklal Sok. No:33 KORKUTELİ

Telefon : 0242 643 60 12

Faks : 0242 643 60 08

E-Posta :  korkuteli@tarim.gov.tr

 

Kumluca İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Hükümet Konağı Kat:1

Telefon : 0 242 887 11 17

Faks : 0 242 887 10 07

E-Posta : kumluca@tarim.gov.tr

 

Manavgat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Aşağıhisar Mah. Orhan Gazi Caddesi No:21 Manavgat/ANTALYA

Telefon : 0242 746 10 90

Faks : 0242 746 10 96

E-Posta : manavgat@tarim.gov.tr

 

Muratpaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Üçgen Mah. Abdi İpekçi Cad. (Eski Üçkapılar V.D.) No:51/2-3 Muratpaşa / ANTALYA

Telefon : 0242 247 9219

Faks : 0242 248 8339

E-Posta : muratpasa@tarim.gov.tr

 

Serik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Serik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

Telefon : 0242 722 11 80

Faks : 0242 722 69 81

E-Posta : serik@tarim.gov.tr

Facebook'ta Yayınla>
Soru / Yorum Eklemek İçin Tıklayınız
..:: Sorular / Yorumlar ::..
Henüz yorum eklenmemiştir. Yorum Eklemek için Tıklayınız.
Ne? nedir? Nasıldır? Nasıl yapılır? Ne zaman yapılır?
Copyright - Tarım Kütüphanesi - 2007