2014 yılına ait Tarım destekleme paraları ödenmeye başladı.

Mazot/Gübre/Toprak analizi destekleme ödemelerine ait hak ediş tutarları Ziraat bankasi Şubelerimiz nezdindeki üreticiler adına açılmış/açılacak hesaplara 27.02.2015 tarihinde saat 18:00’den sonra aktarılmaya başlanacaktır. Ödemeler TC Kimlik Numarasının son hanesine göre yapılacak olup, aktarım tarihleri aşağıda belirtilmiştir. VKN ile gelen ödemeler ise 27.02.2015 tarihinde ilk grup ödemeler ile birlikte ilgili hesaplara aktarılacaktır. Aktarım tarihleri aşağıda belirtilen tarihleri akşamıdır.

TCKN SON HANESİ AKTARIM TARİHİ

0 olanlar:27 Şubat 2015

2 olanlar:27 Şubat 2015

4 olanlar:06 Mart 2015

6 olanlar:06 Mart 2015

8 olanlar:13 Mart 2015

 

Gıda Tarım ve Hayancılık Bakanlığı Tarafından Çiftçilere ödenecek olan Tarımsal desteklemeler ne zaman ödenecek, Bankaya na zaman yatacak.

Tarımsal destekleme

2014 Tarla paralarını ne zaman alacağız, Hesaba mı yapacak,  hesap açtırmaya gerek var mı?

Tarımsal Desteklemeler Ziraat Bankasına T.C. Kimlik numaraları üzerinden yatmaktadır. Hesabınız var ise o hesaplara yatmakta, yok ise yeni hesap açılmaktadır. Bu paraları zamanında çekilmemesi durumunda hesap işletim ücreti adı altında ücretler kesilmekte, zaten az olan ödemeler kesintiler sonucu yok olup gitmektedir. Ayrıca vatandaşların bankadan paralarını çekmelerinde banka personelleri tarafından problemler çıkarılmaktadır. Bu tür sorunlara geçmiş yıllarda sıkça rastlanılmıştır.

Facebook'ta Yayınla>
Soru / Yorum Eklemek İçin Tıklayınız
..:: Sorular / Yorumlar ::..
Henüz yorum eklenmemiştir. Yorum Eklemek için Tıklayınız.
Ne? nedir? Nasıldır? Nasıl yapılır? Ne zaman yapılır?
Copyright - Tarım Kütüphanesi - 2007